Porady

8 listopada, 2017

ZAMEL Przycisk nożny Wi-Fi PNW-01

Moduły PNW-01 umożliwiają sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona lub tabletu; znajdują zastosowanie jako sterownik zasilania podłączonych do nich urządzeń.

Dzięki PNW-01 można z łatwością włączać i wyłączać oświetlenie choinkowe będąc nie tylko w domu, ale także w dowolnym miejscu na świecie. Przycisk nożny jest szczególnie polecany w sytuacji, gdy włączanie bądź wyłączanie oświetlenia jest kłopotliwe ze względu na usytuowanie gniazdka, do którego podpięte jest oświetlenie świąteczne w miejscu trudno dostępnym. PNW-01 to także niezastąpiony gadżet dla osób, które notorycznie zapominają o wyłączeniu oświetlenie choinkowego przed wyjściem z mieszkania.

Prosta instalacja

Jeżeli masz w pomieszczeniu urządzenie, którym chcesz sterować zdalnie (np. lampka nocna) podłączasz urządzenie do modułu. Od teraz możesz sterować nim lokalnie oraz zdalnie.

Aplikacja

W aplikacji urządzenie pokazywane jest jako włącznik zasilania, którym można niezależnie sterować zarówno z przycisku nożnego jak i za pomocą aplikacji.

Wszystko pod ręką

Dzięki urządzeniu PNW-01 możesz komfortowo sterować urządzeniami elektrycznymi z poziomu smartfona lub za pomocą włącznika nożnego.

 

Więcej informacji TUTAJ.