Porady

27 listopada, 2017

Systemów domofonowe ENTRA seria 800 ZAMEL

System ten jest innowacyjnym rozwiązaniem zaprojektowanym na potrzeby budownictwa jednorodzinnego oraz dwurodzinnego.

ZALETY SYSTEMU:

· 6 paneli rozmównych o zróżnicowanych funkcjach oraz sposobach otwierania bramy do wyboru
· odporność paneli rozmównych na trudne warunki atmosferyczne (IP66, szeroki zakres temperatury pracy:-30˚C do +60˚C)
· różnorodność funkcji, kolorystyki oraz kształtów 10 wideomonitorów serii 800
· bogactwo dodatkowych funkcji
· intuicyjny interface oraz przyciski nawigacyjne
· najlepsza jakość obrazu na rynku
· jedyny na rynku zasilacz mieszczący się w puszce instalacyjnej
· atrakcyjna cena
· intuicyjna instalacja

ZESTAWY WIDEODOMOFONOWE

Możliwość konfiguracji podstawowego zestawu z dostępnych w ramach serii 800 paneli zewnętrznych oraz wideomonitorów jest niewątpliwą zaletą systemu. Każdy podstawowy zestaw można wzbogacić o dodatkowe panele zewnętrzne oraz monitory. Cecha ta jest szczególnie istotna w przypadku budynków o dużej powierzchni, a także posesji z kilkoma furtkami. Maksymalnie w ramach systemu można zgrupować cztery dowolne monitory oraz dwa dowolne panele zewnętrzne. Ponadto po podłączeniu dodatkowych kamer CCTV zestaw może pełnić funkcję rejestratora.

WIDEOMONITOR

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu wideomonitory stanowią ciekawy element aranżacji wnętrz domów jednorodzinnych. Monitory posiadają czytelny 4,3” lub 7” wysěwietlacz. Dotykowy wysěwietlacz LCD w monitorach 7” podobnie jak intuicyjne przyciski w monitorach 4,3” umożliwiają łatwą i komfortową obsługę domofonu. Oprócz funkcji typowych wideomonitory serii 800 mogą pełnić szereg funkcji dodatkowych m.in.: interkomu, ramki cyfrowej, odtwarzacza muzyki, dyktafonu, kalendarza, a nawet „elektronicznej niani”. Dodatkowo wideodomofony wyposażone są w opcję rejestracji obrazu w następstwie detekcji ruchu oraz funkcję „foto”, która aktywowana jest poprzez naciśnięcie przycisku w panelu zewnętrznym. Pulsujące podświetlenie jest powiadomieniem o pojawieniu się w systemie nowych wiadomości głosowych lub zdjęć.

PANEL ZEWNĘTRZNY

Panel zewnętrzny wykonany ze stopu cynkowego przeznaczony jest do montażu natynkowego. Urządzenie wyposażone jest w podsěwietlanie IR.

DODATKOWE FUNKCJE

Seria 800 umożliwia stworzenie zestawu dostosowanego do indywidualnych wymagań użytkownika. Podstawowy zestaw można skonfigurować wybierając jeden spośród dziesięciu dostępnych wideomonitorów oraz jeden spośród sześciu paneli zewnętrznych. Poszczególne elementy systemu różnią się zarówno jeżeli chodzi o oferowane funkcje, jak i wzornictwo oraz kolorystykę.

 

Więcej informacji TUTAJ.