Aktualności

1 lutego, 2021

Zebranie Rady Nadzorczej z Zarządem Elektro Omega w dniu 22.01.2021r.

Za nami coroczne zebranie Rady Nadzorczej wraz z Zarządem w siedzibie spółki Elektro Omega w Katowicach Na spotkaniu obecni byli członkowie Rady w następującym składzie:
Rafał Makodoński (Prezes hurtowni Alfa Bis sp. z o.o.), Waldemar Kurczoba (Hurtownia Kurczoba i spółka sp.j ), Andrzej Malik ( Hurtownia ZAP sp. z o.o. sp.k.) oraz Prezes Zarządu spółki Elektro Omega S.A. – Piotr Zieliński.

Zebranie rozpoczęło się podsumowaniem 2020 roku, omówiono bieżące sprawy zgłaszane przez Członków Grupy, jak również zatwierdzono plany i strategie działań na 2021r. Pomimo trudności związanych z pandemią i licznych obostrzeń nie tracimy energii i optymizmu dokładając starań  w dalszy aktywny rozwój Grupy i umacnianie pozycji Spółki Elektro Omega S.A.na rynku elektrotechnicznym. Każdego dnia pracujemy nad podnoszeniem jakości świadczonych usług, oferując produkty najwyższej jakości szukając rozwiązań dopasowanych do oczekiwań naszych klientów.

Dzięki wielu pozytywnym opiniom, w tym roku Nasza Firma otrzymała specjalne wyróżnienie 🙂 Zostaliśmy laureatem nagrody branżowego plebiscytu Orły Elektryki 2021r, za co serdecznie dziękujemy!