Aktualności

16 września, 2021

Ustroń 2021 – Spotkanie Grupy S.A.

13 września 2021 roku, w Ustroniu w Hotelu Diament, odbyło się spotkanie Grupy Elektro Omega S.A.. Podczas spotkania Właściciele hurtowni zrzeszonych w grupie omawiali z Zarządem Spółki działania jakie pozwolą na zwiększenie marżowości w sprzedaży. Powitaliśmy pięciu nowych Członków Grupy , między innymi Amslight ze Szczecina,  Speed z Przeworska,  Master Tarde z Jędrzejowa Nowego. W czasie  „mini-targów” i prezentacji wiodących Dostawców grupowych, przybliżone zostały nowości produktowe.

Wieczorny bankiet z niespodzianką upłyną w bardzo przyjemnej przyjacielskiej  atmosferze, i zakończył wyjątkowo udane biznesowo i liczne spotkanie Grupy Elektro Omega S.A.

Następnego dnia Właściciele Hurtowni udali się na targi ENEREGETAB w Bielsku-Białej i odwiedzili stoiska Dostawców grupowych.

Za udział w tak licznym spotkaniu dziękujemy naszym Hurtowniom oraz ponad 20 Producentom, takim jak ETI Polam, Legrand, Karlik, Ospel, GTV, V-tac, AN-KOM, Elmonter, Pawbol, Tarel, Elektromet, Elektroplast Opatówek, Incobex, Kubiak, Selvista, Plastrol, Elektroplast Stróża, Elko-bis, Wojnarowscy, Viplast , Tracon.