Aktualności

24 maja, 2024

Szkolenia F&F i ERGOM – Dla Właścicieli i Handlowców Hurtowni Grupy Elektroomega Sp. z o.o.

W dniach 20- 21 maja br. w nowej siedzibie firmy F&F Filipowski w Pabianicach, oraz w Zakładzie  Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o w Łodzi odbyły się szkolenia produktowe, zorganizowane dla Właścicieli i Handlowców Hurtowni zrzeszonych w Grupie Elektroomega Sp. z o.o.

W Firmie F&F uczestnicy mieli okazje zwiedzić linię produkcyjną firmy, zapoznać się z nowościami produktowymi oraz wzbogacić wiedzę techniczną  z zakresu  telemetrii – niezwykle popularnego obecnie trendu mającego na celu monitorowanie zużycia prądu. ERGOM przypomniał naszym uczestnikom zalety podstawowego i najbardziej rotującego asortymentu elektrotechnicznego, które posiada w swoim portfolio, oraz przeprowadził teoretyczne i bardzo ciekawe praktyczne szkolenie z zakresu zaciskania.

W poniedziałek w Hotelu Iness w Łodzi wszyscy uczestnicy szkoleń, oraz Przedstawiciele Firm F&F Rafał Filipowski, Ergom, Tracon, Greenlux, VCX, Ospel, Ideus, Trytyt,  Pawbol  spotkali się na mini-targach Elektroomega Sp.  z o.o.  Intensywny dzień zakończony został wspólną kolacją i wieczorem w kręgielni Król Kul.

Wszystkim Dostawcom bardzo dziękujemy za poświęcony czas i bardzo sympatyczną atmosferę na mini targach oraz podczas wspólnej integracji.