Aktualności

7 października, 2020

Spotkanie grupy Elektro Omega S.A. 25-27.09.2020r. – Omega City Week

Spotkanie Grupy Elektro Omega S.A. – Omega City Week Gdańsk 2020

W dniach 25 -27 września 2020 r. w Gdańsku obyło się spotkanie Właścicieli Hurtowni Grupy Zakupowej Elektro Omega S.A. 

Spotkanie to miało charakter wyjątkowy ze względu zarówno na piękną lokalizację, jaki i z uwagi na tegoroczną pandemię COVID-19 .

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wygodę naszym Gościom, tym razem skorzystaliśmy z usług luksusowego 4 gwiazdkowego Hotelu Almond, położnego w sercu urokliwego Gdańska.

W tak pięknym otoczeniu, odbyło się spotkanie grupowe, praktyczne szkolenie z zakresu fotowoltaiki przeprowadzone przez firmę LONG SOLAR z Dąbrowy Górniczej oraz „mini targi „ z naszymi wiodącymi Dostawcami.

Uwieńczeniem spotkania grupowego oraz mini-targów była uroczysta kolacja, na której Zarząd Spółki Elektro Omega S.A. wręczał wyróżnienia dla najlepszych Hurtowni w ramach konkursu Omega City Week, jak i dla naszych Dostawców.

W sobotę, podczas wspólnego spaceru z przewodnikiem, mieliśmy okazję zwiedzić najciekawsze i najbardziej znane miejsca,  między innymi: ulicę Długą, Długi Targ, Fontannę Neptuna, Złotą Bramę, Wielką Zbrojownie, Katownie, kościół mariacki, ulicę Mariacką, Długi Pobrzeże, Żuraw.

W trakcie spaceru w ciekawy sposób nasi goście dowiedzieli się kto ze znanych na świecie osób mieszkał w Gdańsku, jak rozpoznać prawdziwy bursztyn, jakie alkohole pito w mieście, legendę o powstaniu Goldwassera.

Spacer zakończyliśmy w gdańskiej Brovarni, gdzie goście mieli możliwość degustacji różnego rodzaju piw, ważonych na miejscu.

Wszystkimi uczestnikom spotkania bardzo dziękujemy za bardzo miła atmosferę.