Aktualności

13 marca, 2024

Spotkanie Grupy Elektro Omega – 10-12 Marca 2024 Rąbień

W dniach 10-12 marca 2024r w Rąbieniu w hotelu Jan Sander odbyło się kolejne spotkanie Właścicieli hurtowni zrzeszonych w Grupie Elektro Omega Sp. z o.o.

 

Pierwszego dnia zainteresowani Właściciele Hurtowni  mieli okazje uczestniczyć w ekskluzywnym szkoleniu przygotowanym przez Akademię Elektro  pod nazwą „Typy Osobowości w biznesie”.

W poniedziałek już w większym gronie Właścicieli, Zarząd Grupy powitał nowe Hurtownie tj. Elfiko z Mszany Dolnej oraz ELEX INSTAL z Radomia. Zaprezentowane  zostały także wyniki za 2023 rok, i przy tej okazji dokonano wręczenia wyróżnień dla Hurtowni z najlepszymi obrotami na poszczególnych grupach asortymentowych.

Omawiano także  aktualną sytuację rynkową oraz strategię i plany Grupy na obecny rok.

Po spotkaniu Właściciele Hurtowni zrzeszonych w Grupie mieli okazję spotkać się z naszymi Dostawcami na mini-targach. Firma Elektromet z Dzierżoniowa z okazji tegorocznego Jubileuszu 75-lecia firmy przygotowała specjalne atrakcje dla naszych Gości, za co serdecznie dziękujemy i gratulujemy tak pięknej rocznicy.

Dziękujemy również za udział w mini-targach i profesjonalne przygotowanie stanowisk takim firmom jak: ETI Polam, Tracon, Trytyt, Wojnarowscy, Elektroplast Stróża, Karlik, Ideus, GTV, Elektro-plast Opatówek, Gromtor, Tarel, Pawbol, F&F, V-TAC, Helukabel oraz RAWLPLUG.

Wieczorem Właściciele Hurtowni i Przedstawiciele Dostawców mieli okazję wspólnie spędzić czas na uroczystej kolacji którą uświetniła specjalna atrakcja – tym razem zawitało do nas kasyno ze stołami do ruletki, Black Jacka i pokera.

 

Wszystkim Uczestnikom spotkania pięknie dziękujemy za obecność i poświęcony czas.