Aktualności

19 kwietnia, 2023

Spotkanie Grupowe Elektroomega – Rąbień 2023

W dniach 17-18 kwietnia 2023 w Rąbieniu Hotel Jan Sander – odbyło się kolejne spotkanie Właścicieli  Hurtowni zrzeszonych w Grupie Elektroomega Sp. z o.o

Właściciele  po rozmowach odnośnie planów na obecny rok, sytuacji na rynku, omówieniu bieżących spraw grupowych, wzięli udział w szkoleniu Akademia Elektro. Prowadzący szkolenie Pan Mariusz Mydlak – omówił w przystępny sposób wyniki badania tajemniczego Klienta w Hurtowniach Grupy Elektroomega Sp. z o.o. które przeprowadzone zostało marcu tego roku.

Szkolenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, było zaskakujące i jednocześnie zwróciło uwagę na dobre i złe strony obsługi klienta w każdej Hurtowni.

Wysoki poziom obsługi to sprawa najwyższej rangi w każdym biznesie.

Po szkoleniu odbyły się mini targi Elektroomega Sp. z o.o. z licznym udziałem naszych Dostawców Grupowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za duże zaangażowanie w organizację targów i merytoryczne rozmowy. W mini-targach wzięły udział firmy: Karlik, Ideus, GTV, Elektromet Dzierżoniów, Greenlux, Elektroplast Stróża, Gromtor, Tarel, Pawbol, Wojnarowscy, ETI Polam, Elektrokabel Turek, F&F, Tracon, Nowodvorski, C&C Partners Leszno, VCX Power, Teleforceone, Trytyt, PRE BIEL, Refsystem, Emiter, Dospel, Wago z samochodem pokazowym.

Podczas kolacji w formie grilla, mieliśmy przyjemność gościć gwiazdę wieczoru zespół  „A Dlaczego Nie„,  którego wokalistą jest znany Wojciech Nowak, na co dzień pracownik firmy Wago.