Aktualności

23 marca, 2024

„Śniadania z Dostawcą” w hurtowniach zrzeszonych w grupie Elektro Omega

W hurtowniach zrzeszonych w grupie Elektro Omega wystartowały wiosenne spotkania pod nazwą „Śniadania z Dostawcą”.

„Śniadania z Dostawcą” to możliwość przybliżenia i prezentacji produktów Top Dostawców Grupy bezpośrednio Klientom naszych Hurtowni.

W miłej atmosferze, przy kawie i poczęstunku Klienci Hurtowni mają możliwość obejrzeć, dotknąć i sprawdzić produkty, pokazywane na miejscu przez Przedstawicieli handlowych, porozmawiać z ekspertami. Zapoznają się z szerszą ofertą i nowościami. To jest czas, kiedy Klienci, Właściciele Hurtowni i oczywiście Przedstawiciele Dostawców nawiązują wspólne relacje biznesowe i budują partnerskie stosunki.

Podsumowując, „Śniadanie z Dostawcą” to doskonała inicjatywa, która sprzyja rozwojowi relacji handlowych i poszerza grono Klientów Hurtowni zrzeszonych w grupie zakupowej Elektro Omega. Dzięki temu cyklowi wydarzeń, branża elektrotechniczna może rozwijać się i podnosić jakość oferowanych produktów i usług.

Podczas wydarzenia oprócz poszerzenia swojej wiedzy, korzystania z atrakcji i niespodzianek rozdawane są również upominki, które przygotowała centrala grupy Elektro Omega.

Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie odbywają się „Śniadania z Dostawcą” zapraszamy na nasz profil na Facebooku tam będziemy informować o obecnych i nadchodzących wydarzeniach.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału i odwiedzania hurtowni zrzeszonych w grupie Elektro Omega.