Aktualności

6 kwietnia, 2023

OMEGA CITY WEEK – NEAPOL 2023

W dniach 1-3 kwietnia 2023 roku odbyło się szkolenie wyjazdowe do Neapolu w ramach kolejnej edycji konkursu skierowanego dla Hurtowni Grupy  Elektroomega Sp.  z o.o.

Głównym tematem wyjazdu były szkolenia produktowe Dostawców wspierających ten  projekt , oraz wspólne oglądanie meczu SSC Napoli  vs AC Milan z udziałem wspaniałego polskiego piłkarza Piotra Zielińskiego, na stadionie im. Diego Armando Maradona w Neapolu.

Uczestnicy projektu mieli okazję zwiedzić Pompeje , urokliwy Neapol, posmakować prawdziwej włoskiej pizzy  i lokalnych słodkich przysmaków, oraz napić się pysznej włoskiej kawy.

To był wspaniały czas przeznaczony na rozwój, szkolenia, rozmowy o biznesie, ale także wspólna zabawa i zacieśnianie partnerskich relacji.

Serdecznie dziękujemy naszym  Dostawcom – Partnerom:  GTV Poland, ETI Polam, Karlik, F&F, Elektroplast Stróża, BEMKO, Wojnarowscy, Pawbol, Incobex, Tadpol, Nowdovorski, Ospel za wzięcie udziału w tym projekcie i za wsparcie, a zwycięskim Hurtowniom gratulujemy wygranej i również dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w rozwoju Grupy Elektroomega Sp. z o.o.