Aktualności

29 marca, 2024

Akademia Elektro Omega „Wiedza Inwestycją w Siebie”

Grupa Elektro Omega, jedna z prężnie rozwijających się grup zakupowych w branży elektrotechnicznej zrzeszająca hurtownie w całej Polsce, rozpoczęła cykl co miesięcznych szkoleń pod nazwą Akademia Elektro Omega „Wiedza Inwestycją w Siebie”. Szkolenia skierowane są do Właścicieli i Handlowców zrzeszonych w hurtowniach należących do Grupy Elektro Omega i mają na celu poszerzenie wiedzy z zakresu elektryki, elektrotechniki, oświetlenia, fotowoltaiki i innych dziedzin związanych z branżą elektrotechniczną.

W ramach Akademii Elektro Omega uczestnicy mają  okazję odbyć szkolenia przekazane przez Top Dostawców grupy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w branży elektrotechnicznej. Materiały zostały przygotowane przez specjalistów z różnych dziedzin elektrotechniki, dzięki temu uczestnicy mogą zdobyć kompleksową wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań w branży.

Akademia Elektro Omega „Wiedza Inwestycją w Siebie” ma na celu nie tylko poszerzenie wiedzy uczestników, ale także motywowanie ich do ciągłego rozwoju i inwestowania w siebie. Grupa Elektro Omega jest świadoma, że wiedza jest kluczem do sukcesu w dzisiejszej dynamicznie zmieniającej się branży elektrotechnicznej, dlatego stawia na edukację swoich członków jako kluczowy element rozwoju.

Pierwsze szkolenie w ramach Akademii Elektro Omega już za nami. Był to materiał pod tytułem „Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe”. – przygotowany przez wiodącego dostawcę oświetlenia.

Grupa Elektro Omega wierzy, że Akademia Elektro Omega „Wiedza Inwestycją w Siebie” przyczyni się do podniesienia kompetencji i umiejętności uczestników, co przełoży się na sukces ich działalności handlowej oraz rozwój całej branży elektrotechnicznej w Polsce. Już od początku kwietnia aktywujemy kolejne szkolenie i jesteśmy pewni, że jego zakres tematyczny będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród naszych członków.

 

Inwestując w Ciebie, Inwestujemy w Twój Biznes – Dołącz do szkoleń Akademii Elektro Omega