Aktualności

21 listopada, 2023

Jubileuszu 10-lecia Grupy Elektro Omega

W dniu 17 listopada 2023 na dwóch salach Pałacu bankietowego Hotelu Magnus Resort w Bystrej Grupa Elektro Omega świętowała Jubileusz 10-lecia.

Wydarzenie zgromadziło Właścicieli hurtowni zrzeszonych w Grupie oraz reprezentację znaczących dla Grupy Dostawców.

Piękna Gala 10-lecia powstania Grupy na długo pozostanie w naszej pamięci.

Podczas części oficjalnej Zarząd Grupy miał okazję podziękować wszystkim znakomitym Gościom za dotychczasową współprace – wręczając podziękowania oraz spinki do mankietów z logo Grupy. Mieliśmy również okazje poznać zwycięskie Hurtownie, które wygrały 6 nagród głównych w akcji zorganizowanej właśnie z okazji 10-lecia istnienia Grupy i dedykowanej dla Właścicieli Hurtowni „Kupujesz – Zyskujesz 10 lat Elektro Omega„.

Patronami akcji byli nasi TOP Dostawcy, a nagrodą główną za I miejsce było przekazanie do pełnej dyspozycji samochodu elektrycznego VW ID. 5,

Kluczyki do samochodu odebrał Pan Jarosław Raulinajtys – Właściciel Hurtowni Grap z Leszna.

Po części oficjalnej, gratulacjach, przemówieniach, odbył się występ kabaretu Czesuaf a po kolacji wspaniały i bardzo klimatyczny koncert Formacji Nieżywych Schabuff z liderem Panem Aleksandrem Klepacz.

Galę 10-lecia Grupy Elektro Omega uświetniła również obecność Przedstawiciela redakcji Target Press Wydawcy Fachowego Elektryka, która podzieli się swoimi opiniami z imprezy na łamach magazynu, już w wydaniu grudniowym.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom i Partnerom za te 10 wspólnych lat.